null null null
Kod produktu: BOU17_28

Bukiet "Ta jedyna"

Pozwól, aby bukiet eleganckich róż mówił za Ciebie. Wyjątkowa kompozycja, w której królowe ogrodów – czerwone róże – otaczają jedną, niepowtarzalnie szykowną białą różę, stworzona została, aby wyrażać najgłębsze uczucia bez słowa. Każdy bukiet jest dziełem sztuki ułożonym z pasją przez lokalną kwiaciarnię, co zapewnia świeżość i najwyższą jakość prezentu.

Kwiaty dostarczy kurier kwiatowy. Dzięki naszej kwiaciarni internetowej możesz wysłac kwiaty pocztą upominkową niemal pod każdy adres w Polsce i za granicą.

Nie zapomnij o możliwości personalizacji – do bukietu możesz dołączyć bilet z indywidualną wiadomością. Niech każde słowo napisane z serca dodatkowo podkreśli wyjątkowość chwili i głębię Twoich uczuć. Wybierz bukiet, który mówi więcej niż tysiąc słów.

 

Ważna informacja. Przeczytaj zanim złożysz zamówienie

Bukiet przedstawiony na zdjęciu ma charakter poglądowy. Ostatecznie dostarczone kwiaty mogą się różnić ilością i rozmiarem od tych na zdjęciu w zależności od dostępności kwiatów w kwiaciarni obsługujacej zamówienie o danej porze roku. Zawsze staramy się dostarczyć kwiaty najbardziej zbliżone do tych ze zdjęcia. Jednak zastrzegamy sobie prawo do dostarczenia innych kwiatów o tej samej wartości. Priortetem jest terminowa dostawa. O ewentualnej zmianie kwiatów uprzedzamy, jeżeli zamówienie jest złożone odpowiednio wcześniej. Minimum 24 godziny przed dostawą.

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc